WYJŚCIE Z TATĄ

Dzisiaj uczniowie klasy pierwszej udali się na wyjście w plener połączone z ogniskiem i zajęciami przyrodniczymi.

 Z okazji przypadającego dziś Dnia Ojca, na wyprawę tę zaprosili szczególnych gości – swoich tatusiów, którym dzieci złożyły życzenia i odśpiewały gromkie STO LAT.

Odbył się też mecz piłki nożnej Ojcowie –  Reszta Świata, który wywołał wiele radości i sportowych emocji, a zakończył się wynikiem 4 – 5.

Następnie przy ognisku, miło pogawędziliśmy i upiekliśmy kiełbasę. Za obecność i przygotowanie poczęstunku, bardzo dziękujemy mamusiom.

W drugiej części spotkania, odbyły się zajęcia przyrodnicze, które przeprowadził p. Marek Jabłoński. Szukaliśmy przyrodniczych skarbów i uczyliśmy się rozpoznawać owady żyjące na łąkach.

Bardzo dziękujemy, p. Markowi i Nadleśnictwu Lutowiska, za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz za przygotowanie drewna na ognisko.

OPRACOWAŁA

Marta Polechońska