Dzisiaj uczniowie klasy pierwszej udali się na wyjście w plener połączone z ogniskiem i zajęciami przyrodniczymi.
Z okazji przypadającego dziś Dnia Ojca, na wyprawę tę zaprosili szczególnych gości – swoich tatusiów, którym dzieci złożyły życzenia i odśpiewały gromkie STO LAT.
Odbył się też mecz piłki nożnej Ojcowie – Reszta Świata, który wywołał wiele radości i sportowych emocji, a zakończył się wynikiem 4 – 5.
Następnie przy ognisku, miło pogawędziliśmy i upiekliśmy kiełbasę. Za obecność i przygotowanie poczęstunku, bardzo dziękujemy mamusiom.
W drugiej części spotkania, odbyły się zajęcia przyrodnicze, które przeprowadził p. Marek Jabłoński. Szukaliśmy przyrodniczych skarbów i uczyliśmy się rozpoznawać owady żyjące na łąkach.
Bardzo dziękujemy, p. Markowi i Nadleśnictwu Lutowiska, za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz za przygotowanie drewna na ognisko.
OPRACOWAŁA
Marta Polechońska













