„ Tydzień dla bezpieczeństwa” 

W poniedziałek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, której celem jest przekazywanie uczniom wiedzy i kształtowanie umiejętności niezbędnych do dbania o zdrowie oraz bezpieczeństwo własne i najbliższych.  Tegoroczna  edycja skoncentrowana jest na trzech kluczowych obszarach: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo nad wodą oraz bezpieczeństwo cyfrowe. W realizacji założonych działań wsparcia udzieliło nam Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe oraz strażacy ratownicy z OSP Lutowiska. Paniom z Rady Rodziców dziękujemy za przygotowanie zdrowego poczęstunku.