W tym roku, po raz kolejny, został przeprowadzony wśród uczniów klas I – III konkurs przyrodniczo-matematyczny. W XII edycji konkursu wzięło udział 23 uczniów, którzy od marca do czerwca zmagali się z zadaniami konkursowymi.
W dniu 17 czerwca 2026 r. odbył się finał, który pozwolił wyłonić Super Eko- Mata każdej z klas. Komisja konkursowa w składzie: p. Marek Jabłoński – przewodniczący, p. Joanna Pełdiak i p. Marta Polechońska ustaliła wyniki konkursu, które przedstawiają się następująco:
klasa I
- Ida Amarowicz
- Emilia Warta
- Julia Pompa
klasa II - Mikołaj Doliwa
- Joanna Gołębiewska
- Bartosz Percik
klasa III - Rafał Bisowski
- Jan Gołębiewski
- Maja Wiercińska
Gratulujemy wszystkim, 23 uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Szczególne gratulacje kierujemy dla zwycięzców. Dziękujemy też sponsorom nagród: Urzędowi Gminy w Lutowiskach i Nadleśnictwu Lutowiska.
Organizatorka konkursu:
Marta Polechońska



