KONKURS PRZYRODNICZO- MATEMATYCZNYEKO – MAT 2026

W tym roku, po raz kolejny, został przeprowadzony wśród uczniów klas I – III konkurs przyrodniczo-matematyczny. W XII edycji konkursu wzięło udział 23 uczniów, którzy od marca do czerwca zmagali się z zadaniami konkursowymi.
W dniu 17 czerwca 2026 r. odbył się finał, który pozwolił wyłonić Super Eko- Mata każdej z klas. Komisja konkursowa w składzie: p. Marek Jabłoński – przewodniczący, p. Joanna Pełdiak i p. Marta Polechońska ustaliła wyniki konkursu, które przedstawiają się następująco:
klasa I

  1. Ida Amarowicz
  2. Emilia Warta
  3. Julia Pompa
    klasa II
  4. Mikołaj Doliwa
  5. Joanna Gołębiewska
  6. Bartosz Percik
    klasa III
  7. Rafał Bisowski
  8. Jan Gołębiewski
  9. Maja Wiercińska
    Gratulujemy wszystkim, 23 uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Szczególne gratulacje kierujemy dla zwycięzców. Dziękujemy też sponsorom nagród: Urzędowi Gminy w Lutowiskach i Nadleśnictwu Lutowiska.
    Organizatorka konkursu:
    Marta Polechońska